KONST / Litografier / Färglitografi 12332145
nr 1233 2145
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 74/175, Blå kannan, löst blad, bladets mått: 80x59
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:17:19
4/2 16:50:37
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm